بعد از کارتن مخصوص حمل کتاب این سایز کارتن از تمامی سایز های کارتن کوچیکتر است. شما در هنگام جا به جایی حتما به این ابعاد کارتن نیاز خواهید داشت. این سایز از کارتن که ۴۶×۳۷×۳۲ سانت میباشد بهترین ابعاد را در بسته بندی وسایل شکستنی که محافظت بیشتری نیاز دارند را شامل می شود. این کارتن ها نه سنگین هستند و در عین حال به اندازه مناسب فضا برای بسته بندی بخشی از اسباب را دارا می باشند. از این ابعاد بیشتر برای پک محافظ شکستنی، ظروف دکوری ، ظروف شکستنی آشپزخانه، مجسمه و دکوری های تزئینی استفاده میشود. علاوه بر این از این سایز کارتن برای بسته بندی کشوها، بخش های کمد که نیاز به جدا سازی دارد نیز می توان استفاده کرد. این کارتن مناسب برای استفاده در جابه جایی داخلی و فریت بار به خارج از کشور میباشد.

کارتن بسته بندی با سایز بزرگ:

یکی دیگر از سایز های مناسب برای اسباب کشی سایز ۴۶ ×۴۶ ×۶۰ سانت است. این سایز از کارتن اسباب کشی نیز در هنگام اسباب کشی خیلی مورد استفاده قرار می گیرد. از این سایز از کارتن می توان برای پک محافظ شکستنی، ظروف پلاستیکی و فلزی، لوازم برقی آشپزخانه، آباژور و دکوری های بزرگ، لوازم الکترونیک و کامپیوتر استفاده کرد. این کارتن مناسب برای استفاده در جابه جایی داخلی و فریت بار به خارج از کشور است.

کارتن بسته بندی با ابعاد متوسط:

کارتن بسته بندی متوسط استاندارد دارای ابعادی در حدود ۱۸ × ۱۸ × ۱۶ متر مکعب می باشد.از کارتون متوسط برای بسته بندی مواردی متوسط استفاده می شود. مواردی که به بسته بندی و حعبه خاصی احتیاج ندارند مانند لباس، قابلمه و تابه ها و اسباب بازی ها یک جعبه متوسط می تواند به راحتی تا حدود ۶۰ کیلوگرم بسته بندی شود.

کارتن بسته بندی با ابعاد نسبتا بزرگ:

کارتن نسبتا بزرگ برای بسته بندی به ابعاد ۲۰۲۰۲۴ متر مکعب می باشد. این کارتن ها برای بسته بندی لوازمی مانند چرخ خیاطی ،اتو و آباژور، و وسایلی با اندازه متوسط و کوچک آشپزخانه مناسب هستند. و در حالی که اندازه کارتن بزرگتر از کارتن متوسط میباشد، اما از لحاظ ظرفیت وزن قابل حمل مقدار مشابه با کارتن متوسط را در خود جای میدهد. زیرا حمل بیشتر از ۶۰ کیلوگرم در یک کارتن بسیار سخت خواهد بود.

کارتن ۵ لایه حمل بار:

کارتن ۵ لایه حمل بار دارای مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس سنگین و حساس مثل چینی و ظروف کریستالی وظروف شکستنی می باشد.

کارتن بسته بندی لباس – کارتن رگال دار:

این کارتن ها مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار در آن جای می گیرد می باشند.

کارتن مخصوص حمل کتاب:

این کارتن ها در ابعاد ۳۳×۳۳×۳۱ سانت هستند . این ابعاد برای بسیاری از کالاها مناسب هستند اما بیشترین کاربرد آنها در بسته بندی کتاب، اسناد و اوراق ارزشمند، لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد. به شما پیشنهاد می شود در صورتی که هر یک از وسایل بالا را می خواهید بسته بندی کنید حتما از این سایز کارتن استفاده کنید تا کمترین آسیب را وسایل شما ببیند. علاوه بر این چون کتاب به تنهایی سنگین است، در صورتی که در کارتن های بزرگ بسته بندی شود حمل و جا به جایی آن سخت می شود. پس بهترین سایز برای بسته بندی کتاب، کارتن با این ابعاد است. این کارتن مناسب برای استفاده در جابه جایی داخلی و فریت بار به خارج از کشور میباشد.

جعبه
درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *