جعبه اسباب کشی

کارتن بسته بندی رایج ترین نوع کارتن است و بیشتر در بخش صنعتی و یا در هنگام اسباب کشی استفاده می شود. طول، عرض و عمق این جعبه ها را می توان بر اساس سفارش مشتری متناسب با محصول و کارایی مورد نظرساخت . لایه های شیاردار و راه راه این کارتن ها به محافظت بیشتر محصولات کمک می کند. در کنار همه ی این ها، در صورت تمایل ، می توانید لوگو و شعار شرکتتان را نیز روی آن ها چاپ کنید تا بتوانید از این راه ، برای شرکتتان تبلیغ هم بکنید .

جعبه های پاکتی یا Overlap و کاربرد آن ها

درب این جعبه ها ، از دو فلاپ تشکیل شده است که در هنگام بسته شدن جعبه کاملا روی هم قرار می گیرند. این سبک از طراحی منجر به افزایش استحکام و قدرت جعبه های مقوایی می شود و به ما این امکان را می دهد که از ایمن بودن محصولات و وسایل سنگین اطمینان بیشتری داشته باشیم. از این گذشته میدانیم که هر چقدر تعداد درز های جعبه بیشتر باشد، امکان باز شدن آن نیز بیشتر می شود . در نتیجه در هنگام حمل و نقل ، علاوه بر اینکه باید بیشتر تلاش کنیم که از محکم بسته شدن درز ها اطمینان حاصل کنیم، در هنگام جا به جایی هم باید بیشتر احتیاط کنیم . اما طراحی درب این مدل جعبه ها باعث می شود که بعد از اینکه وسایل مورد نظر را درونشان قرار دادیم ، زمانی که می خواهیم درب آن را ببندیم ، تنها یک درز آن باز باشد که به راحتی و با میزان چسب کمتری نسبت به سایر جعبه ها بسته می شود . این ویژگی در رابطه با سطح زیرین جعبه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا در این جعبه ها ، برخلاف مدل های دیگر ، حداقل دو لایه کارتن به طور کامل سطح زیرین جعبه را می پوشانند و این باعث افزایش استحکام کف کارتن و بالارفتن میزان وزنی که می تواند تحمل کند می شود .

کارتن دایکاتی و کاربرد آن ها

به انواعی از کارتن ها که شکل آن ها مشابه شکل کارتن های معمولی که در جاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند ، نیست گفته می شود که برای ساخت این نوع از کارتن ها باید از دستگاه دایکات استفاده کنیم. این دستگاه ها ، کارتن های سه لایه یا پنج لایه را به شکل ورقه هایی با اندازه ی مشخص دریافت کرده و آن ها را ابتدا با دستگاه خط کش برش، برش زده و سپس در مکان های مشخص شده ، خط تا های مورد نیاز را می اندازند . سپس دستگاه چاپ را جوری تنظیم می کنند که طرح مورد ننظر به درستی و در جا های مناسب چاپ شود . در مرحله ی آخر تنها کافی است جاهای مورد نظر را با کاتر ببرند و با توجه به خط تا ها ، جعبه ی دلخواهمان ساخته شود.

جعبه
درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *