یکی از وسایل مورد نیاز و حیاتی برای انجام جا به جایی اثاثیه در هنگام اسباب کشی که پیش از استفاده از خدمات باربری های تهران(باربری سه سوت بار) و یا حمل بار به شهرستان، باید در نظر گرفت، استفاده از جعبه و یا کارتن های مناسب جهت اسباب کشی می باشد. بطوری که یکی از موارد بسیار مهم جهت این امور به حساب می آید. به خصوص در زمانی که کالاهای خاصی و یا برخی اشیاء شکستنی قرار است از مکانی به فاصله نسبتا زیاد از محل جدید (مثلا از ساختمانی قدیمی به محل جدید آن بانک یا اداره و یا اسباب کشی به منزل جدید و حتی حمل بار به شهرستان) بسته بندی و سپس جابجایی صورت بگیرد.
این مسئله موجب می شود که بسیاری افراد ناخودآگاه به فکر بیفتند هنگامی که می خواهند از خدمات یک شرکت باربری استفاده کنند، کیفیت جعبه و کارتن ها باید چگونه باشد و اصولا از چه کارتنی با چه سایزی استفاده شود؟

کارتن

کارتن اسباب کشی چیست؟

امروزه برای کارتنی که مناسب اسباب کشی باشد، استاندارد های مشخصی از لحاظ جنس ، ابعاد ، مشخصات ظاهری و .. بیان شده است، که توسط شرکت های بزرگ اروپایی این استانداردها رعایت میشود. بنابراین کارتن هایی وجود دارند مخصوص اسباب کشی، دارای استحکام و ابعاد مناسب برای اسباب کشی می باشد و به جرات میتوان گفت که کارتن های با استاندارد اسباب کشی بهترین گزینه برای جابه جایی های داخلی و فریت بار به خارج از کشور می باشد.
اگر قصد اسباب کشی راحت و بدون مشکل را دارید، باید از کارتن حمل اثاثیه برای جمع کردن خرده ریزها و همه وسایل منزل کمک بگیرید. البته مبلمان را بدون بسته بندی حمل می کنند و برای این کار سلفون کشی با نایلون حباب دار پیشنهاد می شود. اما دیگر لوازم را می توان در کارتن اسباب کشی با اندازه مناسب جای داد برخی از کاربردهای اصلی کارتن بسته بندی عبارت است از:
بسته بندی کتاب، بسته بندی لوازم الکتریکی، بسته بندی لوازم آشپزخانه و ظروف، جا به جایی مواد غذایی، بسته بندی لباس، بسته بندی خرده ریزها و …..

انواع کارتن اسباب کشی

  • کارتن بسته بندی با سایز کوچک
  • کارتن بسته بندی با سایز بزرگ
  • کارتن بسته بندی با ابعاد متوسط
  • کارتن بسته بندی با ابعاد نسبتا بزرگ
  • کارتن ۵ لایه حمل بار
  • کارتن بسته بندی لباس – کارتن رگال دار
  • کاور زیپ دار و جعبه درب دار جهت بسته بندی لوازم منزل
  • کارتن مخصوص حمل کتاب
جعبه

درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *