برای راه اندازی خط تولید کارتن ۳لایه و کارتن ۵لایه باید از دستگاه خط کش برش و دستگاه چاپ قلطکی و دستگاه چاک زن کارتن استفاده کرد، با این ۳ دستگاه میتوان کارتن ۳لایه و۵لایه و کارتن یخچال و تلوزیون و کارتن تخم مرغ و انواع کارتنی که فقط چاپ و چاک داشته باشد به وسیله دستگاه چاپ و دستگاه چاک زن به راحتی میتوان تولید کرد.

برای تولید جعبه پیتزا و کارتن هایی که مثل جعبه پیتزا با دستگاه چاپ و دستگاه دایکات، چاپ و دایکات میشوند باید به کارگاه کارتن سازی،دستگاه دایکات نیز اضافه شود که هر نوع کارتن که دارای چاپ و شکل های هندسی میباشد با دستگاه چاپ و دستگاه دایکات میتوان تولید کرد.

برای تولید کارتن خرما و تولید کارتن کشمش و تولید کارتن گردو و تولید انواع کارتن لمینتی باید از دستگاه خط کش برش کارتن و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات استفاده کرد که کارتن خام از کارخانه ورق سازی خریداری می شود و پوستری که بر روی کارتن چسبانده میشود به صورت سفارش از چاپخانه خریداری میشود و در کارگاه کارتن سازی با استفاده از دستگاه ها تبدیل میشود، روش تولید کارتن لمینتی بسیار ساده میباشد.

ابتدا کارتن خام را به ابعاد دلخواه به وسیله دستگاه خط کش برش زده و در کنار دستگاه لمینت چیده میشود و داخل مخزن دستگاه لمینت چسب ریخته میشود و پوستر را از دستگاه لمینت عبور میدهیم و پوستر یک دست چسب خورده میشود و به روی سینگل یا کارتن چسبانده میشود و توسط قالب که سفارش داده ایم با دستگاه دایکات،کارتن لمینتی تولید میشود.

۱- در تولیداتی مثل کارتن خیار و کارتن کدو یا کارتن هایی که چاپ ندارند فقط به دستگاه خط کش برش و دستگاه چاک زن کارتن نیاز داریم که کارتن را فقط خط کش برش خط زده و چاک نیز دارد.

۲- در تولید کارتن هایی مثل کارتن جوجه به دستگاه خط کش برش و دستگاه دایکات پینگ پنگی نیاز داریم.

۳_ جهت تولید جعبه پیتزا به دستگاه خط کش برش و دستگاه چاپ و دستگاه دایکات نیاز داریم.

۴- جهت تولید کارتن خرما و کارتن های لمینتی به دستگاه های خط کش برش کارتن و دستگاه لمینت و دستگاه دایکات نیاز داریم.

۵- برای تولید کارتن یخچال و کارتن هایی که سایز بزرگ دارند میتوان از ماشین آلات خط کش برش و دستگاه چاپ زنجیری و دستگاه چاک زن کارتن استفاده کرد.جهت تولید کارتن تخم مرغ و کارتن بستنی و کارتن هایی مثل این ها از دستگاه های شماره ۵ استفاده میشود.جهت تولید کارتن های لوازم آشپزخانه(لوازم برقی) از دستگاه های شماره ۴ استفاده میشود. دستگاه هایی مثل دستگاه منگنه کارتن و دستگاه لبچسب فقط موقع نیاز استفاده میشود.

درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *