جعبه غذای بیرون بر : بسته بندی همبرگر و ساندویچ جزء اولین و پرطرفدار ترین بسته بندی های فست فود است. جعبه غذای بیرو بر در طرح ها و ابعاد مختلف و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری طراحی و عرضه می گردد.

جعبه بیرون بر

جعبه غذای بیرون بر و ویژگی های حائز اهمیت در طراحی
سایز نان و محتویات داخل ساندویچ، همه و همه در ابعاد و طراحی جعبه غذا نقش اساسی دارند. یکی از پرکاربردترین انواع بسته بندی، بسته بندی غذای بیرون بر مخصوص رستوران ها و فست فود ها است. جعبه های پیتزا، سیب زمینی، ظرف های بیرون بر و… که طراحی و چاپ مناسب و با کیفیت آنها اهمیت فوق العاده ای در تامین رضایت مشتری خواهد داشت.

نکته ای که در طراحی جعبه غذای بیرون بر مهم است این است که حس تازگی و لذیذ بودن غذا را به مخاطب انتقال دهد و در عین حال از سرد شدن و خمیر شدن غذا جلوگیری کند. بسته بندی خود تاثیر به سزایی در جلب مشتری و افزایش فروش در بازار دارد.

در واقع شما با استفاده از تکنیک های روانشناسی رنگ، می توانید روی ذهن مشتریان اثر مثبت بگذارید. زمانی که مشتریان شما با بسته بندی های زیبا و جذابی روبه رو شوند، حس خوبی برایشان ایجاد شده و هیجان بیشتری برای باز کردن آن و اشتهای بیشتری برای میل نمودن غذا ها دارند.

جعبه
درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *