جداکننده

شاید اکثر ما برای اسباب کشی و یا جا به جایی وسایل شکستنی خود را در روزنامه های باطله پیچیده ایم و سپس در کارتن   قرار داده ایم.دلیل این کار جلوگیری از برخورد اشیاء و شکستن آنها می باشد.اما با این کار فضای کارتن به سرعت پر می گردد، از طرفی سعی می کنیم چند روزنامه ی دیگر مابین وسایل قرار بدهیم تا از تکان نخوردن آنها مطمئن باشیم.با این حال همه ی ما بارها بعد از باز کردن جعبه ، شاهد شکستن و یا ترک خوردن ظروف و یا وسایل ارزشمند خود بوده ایم.با استفاده کردن از جدا کننده مقوایی می توانید در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و از سالم رسیدن وسایلتان به مقصد اطمینان پیدا کنید.

دلیل استفاده از جدا کننده های مقوایی

هدف اصلی از تولید این جدا کننده مقوایی ، ایجاد بخش های متفاوت و جدا از هم در فضای  انواع جعبه و یا کارتن می باشد.

با استفاده از این جدا کننده مقوایی ، می توانید محصولات زیاد و وسایل شکستنی را در یک جعبه منتقل کنید و نگران آسیب دیدن آنها نباشید.

در اصل با جدا کننده مقوایی می توان فضای داخل جعبه را بهینه سازی کرد.

همچنین این جدا کننده مقوایی قابل بازیافت می باشد و از مواد بازیافتی تهیه می گردند.

تقسیم کننده جعبه مقوایی

انواع مختلف ورق کنگره دار در کارتن سازی

ورق های فلوت، ورقه هایی با قوس یا موج های اِس شکل می باشند که از مقوا ساخته شده می باشد و به آنها ورق کنگره دار نیز می گویند.

برای تولید انوع جعبه و کارتن ، این ورقه ها در میان ورقه های مقوایی قرار گرفته می شوند و به جعبه کارتنی استحکام و شکل می بخشند و در بعضی از موارد مانع از له شدن جعبه می شوند.

از ورق های گنگره دار می توان در ساخت انواع کارتن استفاده نمود زیرا مانع از خم شدن و وارد شدن فشار از تمامی جهات به جعبه می شوند.

ورقه های کنگره دار ضخامت های متفاوتی دارند و از فلوت های نازک نوع E که برای ساخت  کارتن سبک استفاده می شوند.

تا نوع A و B که درحمل ونقل کارتن ستفاده می شوند، گسترده می باشند.

درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *