جعبه های قفسه ای و کاربرد آن ها
جعبه های باز قفسه ای نوعی از انواع جعبه های کارتنی هستند که بیشتر در قفسه های خوار و بار فروشی و فروشگاه های مواد غذایی آنها را می بینیم. شرکت های تولید کننده ی مواد غذایی ، از این جعبه ها استفاده می کنند تا در کنار اینکه به خوبی از محصولشان نگهداری می شود ، بتوانند آن را در معرض نمایش دیگران نیز قرار دهند . این سبک از جعبه ها در اندازه ها و انواع متفاوتی یافت می شوند پس شما می توانید با توجه به اندازه و نوع محصولات ، بهترین جعبه را انتخاب کنید. استفاده از این جعبه ها بخصوص در زمانی که چند محصول با قیمت های متفاوت روی یک قفسه قرار دارندگزینه ی خوبی است چون به شما این امکان را می دهد که این تفاوت قیمت را بهتر نشان دهید.

جعبه های بایگانی وانباری و کاربرد آن ها
این نوع کارتن ها برای بایگانی و انبار کردن اسناد و مدارک یا وسایل شخصی برای یک مدت طولانی طراحی شده اند. و به همین دلیل غالباً به صورت یک جعبه مقوایی و درپوش مجزا عرضه می شوند.

گرچه می توان آن ها را به صورت یک تکه نیز تولید کرد. کارتن های بایگانی ، معمولا از ورقه های سه لایه ساخته می شوند که علی رغم استحکام بالایی که در برابر تحمل وزن سنگین دارند ، برای خریدار آن ، قیمت به صرفه ای هم تمام می شود. این جعبه ها هم در سایز های مختلف در بازار موجود هستند. جعبه ی موز و جعبه هایی مشابه آن از این دسته می باشند.

جعبه های قفل دار و کاربرد آن ها
با توجه به اینکه این جعبه ها، بسیار محکم و سبک هستند ،معمولا برای حمل اشیاء ریز و کوچکتر و همچنین ارسال محموله های پستی از آنها استفاده می شود.

درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *