– ورق کارتن با یک لایه کاغذ کنگره دار
این ورق شامل یک لایه از کاغذ کنگره دار می باشد که ما بین دو کاغذ لاینر گرفته داده می شود که در کل از ۳لایه را تشکیل می شود .در نتیجه به این نوع ورق کارتن سه لایه گفته می شود.

– ورق کارتن دو لایه ای ( با دولایه کاغذ کنگره ای)
در این نوع ورق کارتن دو لایه از کاغذ کنگره دار بین ۳ لایه کاغذ لاینر قرار گرفته است که در جمع لایه ها به ۵ بالغ می گردد .به این نوع ورق کارتن پنج لایه نامیده می شود.

کارتن

تحول در کارتن سازی در صنعت:

همه صنایع همواره به دنبال راهکارهایی هستند. تا هر روز یک خلاقیت را از کار خود نشان دهند. تا به همگان ثابت کنند. که در جا نمی زنند و در حال پیشرفت هستند. از این مهم کارتن سازی و شرکت تولید کارتن عقب نمی ماند و همواره برای بهتر شدن در صنعت کارتن سازی تلاش دارد.
لذا تولید کارتن های درب دار ۳ لایه و کارتن های درب دار ۵ لایه تحول عظیمی را به وجود آورد.

به طوری که در ابتدای معرفی این نوع کارتن شرکت های مهم غذایی برای محصولات یخ زده و پاک کرده خود کارتن های درب دار را بهترین گزینه دانسته و استقبال خوبی کردند و به تدریج در همه صنایع فرا گیر شد.

جعبه

مزیت کارتن سازی:

این محصول برای بسیاری از تولید کنندگان از سال ۲۰۱۱ بهترین گزینه شد از آنجایی که در این سال میزان گردش مالی جهانی برای تولید این نوع کارتن نزدیک به ۱۵۰ میلیارد دلار رسید این رقم هرسال با توجه به نیاز بازار افزایش هم پیدا می کند.

درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *