جعبه های قفسه ای شکل

این نوع از انواع جعبه مقوایی غالباً در قفسه فروشگاه ها یافت می شوند و اقلام مختلف را در معرض نمایش می گذارند. با این اوصاف جعبه های قفسه ای شکل دو کاربرد مهم دارند؛

  1. از محصولات شما در ویترین فروشگاه ها محافظت کرده و آن ها را سالم نگه می دارند.
  2. به زیبایی هر چه تمام تر محصولات و برند شما را نمایش می دهند و جلوه خاصی به آن ها می بخشند.

این سبک جعبه مقوایی را می توان به قد و قواره محصولات شما طراحی کرد، تصمیم با شماست که می خواهید تنها یک کالا را در این جعبه به نمایش در آورید یا هزینه ها را کاهش دهید و چند کالا را در یک جعبه مقوایی بچینید.

جعبه های آرشیو بندی و بایگانی

این نوع از انواع جعبه ها غالباً به صورت یک جعبه مقوایی و درپوش مجزا و جداگانه عرضه می شوند، گرچه می توان آن ها را به صورت یک تکه نیز تولید کرد. از آن‌جایی که هدف از طراحی چنین جعبه هایی انبار کردن طولانی مدت محتویاتشان می باشد، درپوش و جعبه غالباً از هم مجزا هستند. از این جعبه ها برای ذخیره کردن اسناد و مدارک، وسایل شخصی و سایر مصارف اداری بهره می گیرند. عموماً جعبه های مقوایی مخصوص آرشیو بندی و بایگانی را از مقوای تک جداره می سازند، بدین معنا که ساخت چنین جعبه هایی مقرون به صرفه می باشد. جعبه های ارزان قیمتی که پس از مونتاژ و سوار کردن، قدرت و استحکام حیرت آوری از خود نشان می دهند.

جعبه و درپوش

ما جعبه مقوایی و درپوش آن را به صورت صاف و تا نخورده عرضه می داریم تا انبار کردن آن ها برایتان آسان و بی دردسر گردد. تولید و ساخت آن ها به گونه ای ست که پسماند بسیار اندکی از خود به جا می گذارند، لذا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. به هنگام مونتاژ و سرهم بندی کردن این جعبه ها می بایست با کمک چسب مایع یا چسب نواری و یا منگنه گوشه های این نوع از انواع جعبه مقوایی را به هم محکم کنید تا همه بخش ها سرجای خود قرار گیرند و در نهایت شکل اصلی جعبه را حفظ کنند. در صورت نیاز می توانید بر روی این جعبه ها چاپ دو رنگ را پیاده کرد که برای پیچیدن نام و آوازه برندتان راهکار ایده آلی به شمار می رود.

جعبه های دارای برش قالبی و قفل سرخود

معمولاً از این جعبه ها برای حمل و نقل اقلام کوچک بهره می گیرند. از بارزترین ویژگی های این جعبه ها می توان به مستحکم و بادوام بودن و راحت و سریع مونتاژ شدن آن ها اشاره داشت، به همین دلیل هم در صنعت پست محبوبیت چشمگیری داشته و استفاده از آن ها رونق و رواج فراوان دارد. این نوع از انواع جعبه مقوایی از جنس مقوای موجدار بوده و به صورت خام در رنگ های سفید و قهوه ای موجود می باشند اما بسته به میل شما می توان تصاویری را هم بر رویشان چاپ کرد. برای سهولت انبار کردن، این سبک از جعبه مقوایی را به صورت صاف و تا نخورده و در قالب یک پالت عرضه می کنیم.

جعبه های پاکتی شکل

زمانی که این جعبه ها را مونتاژ می کنید، پایه آن ها ظاهری شبیه به یک پاکت مهر و موم شده به خود می گیرد. سبک طراحی این جعبه ها به گونه ای ست که می توان خیلی سریع و راحت و بدون نیاز به چسب آن ها را ساخت. زبانه ای بر روی درپوش آن تعبیه شده که به سمت داخل خم می شود و جعبه مقوایی را در کمال زیبایی و ظرافت قفل می کند. ما می توانیم نحوه طراحی و ساخت این جعبه ها را برحسب نیاز و خواست شما تغییر دهیم.

جعبه های پنج پانلی

از این جعبه ها برای بسته بندی محصولات باریک و بلند بهره می گیرند و می توان آن ها را از مقوای موج دار تک جداره یا دو جداره ساخت، بستگی به این دارد که محصولات شما به چه میزان محافظت نیاز دارند. جعبه های پنج پانلی به صورت صاف و تا نخورده عرضه می شوند و می توان چاپ دو رنگ یا تک رنگ را بر روی آن ها پیاده کرد تا نام و آوازه شما بر روی جعبه های بسته بندی محصولاتتان نقش بندد و به شهرت برسید.


درباره mina motlagh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *